De Carree collectie van Delta Light is een van de oudste collecties die nu ook in LED is uitgebracht. Deze collectie is Delta Lights voorbeeld van eenvoudig te installeren, tijdloze en functionele inbouwspots. In de Carree collectie zitten veel verschillende uitvoeringen zoals met of zonder rand, kantelbaar of met een IP waarde. Een van de kenmerken van de Carree inbouwspots is dat de lichtbron verdiept ligt, hierdoor verblindt de spot niet snel.
De Carree II Hi inbouwspot is een kantelbare uitvoering van de Carree, de inbouwspot is 30° kantelbaar. Daarnaast heeft deze uitvoering een kleine rand. De inbouwspot is verkrijgbaar in twee kleuren, namelijk; wit en aluminium. De inbouwspot heeft een lengte en breedte van 90 mm en heeft een minimale inbouwhoogte van 90 mm.
In de Carree II Hi inbouwspot zit een GU10 fitting waar een lichtbron in mag van maximaal 50W. In deze inbouwspot kan zowel een halogeen lichtbron als LED retrofit worden gedaan. De lichtbron bepaald de bundelbreedte van de spot. De Carree II Hi kan zonder plasterkit verwerkt worden in een houten plafond. Bij gipsplaat en een systeemplafond kunt u optioneel gebruik maken van mounting kit 75, bij stucanet kunt u optioneel gebruik maken van plasterkit 161. Bij alle overige plafonds moet u gebruiken maken van plasterkit 161 en concrete box 161.
De Caree II Hi inbouwspot is ook verkrijgbaar met een vaste LED. Deze is verkrijgbaar met of zonder rand en voor in de badkamer. Deze uitvoeringen worden ook aangeboden bij ons op de website.
Wilt u meer weten over Delta light of wilt u dat wij eens meekijken met uw verlichting? Dan kunt u altijd contact opnemen via het contactformulier of u kunt eens langskomen bij ons in de showroom. Ook kunt u bij ons terecht voor een passend lichtadvies voor uw bestaande of nieuwbouwwoning!