Deze Jose hanglamp is ontworpen door Jorg Zeidler en is uitgebracht door het Duitse bedrijf Anta.
Let op! U dient onderstaande plafondbevestiging los bij deze lamp te bestellen om deze compleet te maken!Door de zwart geanodiseerde onderkant ziet de armatuur er van onderen technischer en moderner uit maar door het witte of zwarte porselein aan de buitenkant, krijg het meer een klassiekere uitstraling van boven. Door de lage ingebouwde LED is dit armatuur eenvoudig te bedienen. Praktisch verblinding vrij. Het bijzondere is de mogelijkheid van een enkel ophangsysteem op vele meters afstand van ons plafondpaneel. Natuurlijk is ze ook verkrijgbaar als individuele armatuur of op rails.
De hanglamp is verkrijgbaar in het zwart of wit en zit een krachtige LED module in van 5w. Dit heeft een lichtopbrengst van 420lm en een kleur warmte van 2700k. De afmeting van de porseleinen kap is ø 110 mm. De kabellengte standaard bij zit heeft een lengte van 3,5 meter, maar het is mogelijk om het te krijgen met meer dan 15 meter. Vraag naar de mogelijkheden bij ons in de showroom.
Wilt u meer weten over Anta of wilt u dat wij eens meekijken met uw verlichting? Dan kunt u altijd contact opnemen via het contactformulier of u kunt eens langskomen bij ons in de showroom. Ook kunt u bij ons terecht voor een passend lichtadvies voor uw bestaande of nieuwbouwwoning!